| AnimeStyle a întrebat:

TPU. Plac o fata din clasa mea. Adica o plac ft. Tare. Când vine weekend-ul deabea astept sa mă duc la scoală sa o vad si sa vorbesc cu ea. Am 14 ani. Sunt clasa aV|||a si este in aceasi clasa cu mine. Dar cred ca place alt băiat. Adica la geografie la o ora a fost aleasa sa isi aleagă grupul ei. A ales mai multe fete si un băiat. Care nu eram eu îl cheamă... Bine va zic. Îl cheamă Radu. Si când l-a ales pe el si nu pe mine eram demoralizat si nervos toata ziua. Ba am fost rau cu ea. Vineri a zis sa ii trag la imrpimanta un personaj din naruto. (Nu se uita la Naruto doar a auzit m si a vazut ceva poze) Cel tras a fost Gaara. Azi i l-am dat. Mia multumit si a zis către "Radu" ca acel personaj seamănă pe el si ca îl va păstra. Si a zis către " Radu" ca ea a zis sa il trag la imprimanta pe Gaara, fiindcă seama cu "Radu" cred ca îl place pe el si pe mine num si când ma gândesc la chestia asta devin nervos, gelos, si umpic demoralizat. Nu mai sunt atent la ore, ma ataca gelozia, ma intreb dc Radu si nu eu. Ce are el mai special. Si asa pierd din ore. Vreau sa vorbesc cu ea doar ca toata ziua e cu prietenele. Si daca ii spun ca ma place nu stiu ce reactie va avea adica: Eu:"Hey cf, îmi place de tine"
Ea:"?"
Oare ce o sa zica
Sunt un băiat glumet, istet, nu sunt timid. Dar când vine vorba de capitolul fete. Acolo sunt mort.
Nu stiu ce sa mai fac, as vrea sa nu îmi mai placa de ea daca ii place de altcineva. Adica sa mor de nervi din cauza asta.
As vrea sa se termine aceasta gelozie, as vrea sa se termine tot. Aproape toata ziua la gândesc la ea. Si nu stiu cum sa scap de asta. E ciudat si dubioss...
Daca ii zic oare ce va zice? Ea nu cred ca ma place.Nu cred ca am sanse cu ea. E foarte nebuneasca treaba. Deci sugestii. Ce as putea face sa mio scot din cap sau sa o fac sa mă placa. As vrea sa i izic ca o plac dar: Ce va zice? Sunt timid in capitolul fete.
Ce sa fac help. Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata a profitat de timpul si banii tai, cerei bani pe cerneala de la imprimanta ca e scumpa

| Doub a răspuns:

Las-o să fie fericită cu... Radu.
Cică "e foarte nebunească treaba"- Hahahahahahahahaha.
Sunteţi aşa simpatici.

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Ai putea incepe prin invatarea limbii romane. Eu iti recomand sa nu o lasi si sa te lupti pentru ea, ceea ce cred eu ca nu o sa merite pentru ca nu cu ea o sa te casatoresti tu, sunt singur!