| Naomi16 a întrebat:

TPU scuze categoria funda, dar am nevoie de ajutor.prietena mea s-a intors din alta tara si mi-a promis ca iesim azi si aseara cand i-am zis la ce ora vine ea a spus ca nu stie daca mai vine ca s-ar putea sa doarma toata ziua.cand am intrat pe fb am vazut ca si-a actualizat starea pe telefon ca e cu fostul ei prieten si mi-a promis ca nu o sa ma mai dea la o parte vreodata pentru el sau pentru oricine altcinevaoh go on... ce credeti?

2 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Eu cred ca te-a indepartat pe tine pentru el, desi o prietena este mai importanta decat un iubit.
Fundita?

| CataSmartu a răspuns:

Gianina.crezi prost laughing. intreab-o sigur are o explicatie logica happy