| anonim_4396 a întrebat:

TPU! URJENȚĂ! nu stiu cum se face,pe strada de cate ori ma duc la scoala,e un baiat suuuper dragut,si doar o data mi-a zambit,si,si mai are si ochi caprui,si blond,si cand se uita la mine cu ochii aia mari de mielusel la mine, imi bate inima tare tare si nu mai stiu ce sa fac.atunci cand mi-a zambit am zis ca „o doamne,asta e cel mai tare baiat!"dar mi-e rusine sa-l intreb cum il cheama. il vad de multe ori si in parc, si tot cu ochii aia se uita lamine si-mi zambeste.ce sa fac? cred ca-mi place de el.

3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Mi-e frica sa-l vad maine dimineata...

| LiK3 a răspuns:

Spune-i ce simti happy

| MetalD a răspuns:

Pai ai putea sa il astepti dimineata in locul unde il vezi de obicei asta insemna si sa ii vorbesti daca nu ai curaj poti sa ii scrii un bilet cu numarul tau, o intalnire sau ce vrei tu. Trebuie sa ii vorbesti daca va tot intalniti mereu si tu reactionezi in modul asta, faci cum vrei. Poti chiar sa si il uiti. E decizia ta, o zi buna! happy