| VreauMulteRaspunsuri a întrebat:

TPuuuuu, facem tombola la scoala si mia picat sa-i dau unui baiat un cadou in valoare de 20 lei dar nu stiu ce sa-i dau. Pls sfaturi Funda mare cat mine!

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii ei un cea de mana sau o bratara de argint pentru baietii happy
Succes! love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Larisssaa):

Cu 20 de lei? laughing PS: Da-i un pix... si eu am aceeasi chestie tampita la liceu, dar trebuie sa-i dau un cadou unuia pe care nu-l suport, plus ca poate costa si 200 de lei... tongue

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 20 ron poti gasi un set Deo prin Cora, un stick USB, o memorie mai mare pentru mobil microSD.

| TuRneR01 a răspuns:

La 20 de lei poti sa-i iei doar 2 cuti de durex. Nu-ti ajung bani si de o papusica gomflabila

| DaDyva1992 a răspuns:

Un parfum?

| aflavius a răspuns:

Mah daca ii place fotbalul cumparai o minge daca nu trebuie sal intrebi ce vrea daca nu-ti spune batel pana spune laughing

| VreauMulteRaspunsuri explică (pentru aflavius):

Am vrut sa iti dau tie funda ca este cel mai bun raspuns...dar s-a bagat fratemiu si i-a dat Larisei... Oricum chiar asta ii voi da cadou.Ms fff mult!

| aflavius a răspuns (pentru VreauMulteRaspunsuri):

Nu ai pentru ce