| hababhija a întrebat:

Trebuie sa ma vad cu fosta mea pe care ultima oara când am văzut-o (acum 3 luni) eram împreună. Și de atunci nu am mai vorbit. Cum ar trebui sa reacționez/sa ma comport cu ea?

4 răspunsuri:
| Clyio a răspuns:

Depinde de ceea ce vrei să-i dai de înțeles, și motivul pentru care va vedeți. Reacționează ca și cum ai vedea o simpla cunoscuta, fii indiferent, liber și dacă ai emoții nu le arata!

| Violleta2022 a răspuns:

Evit-o sau ignor-o!
Un simplu gest din cap, de salut, este suficient, pentru momentul cand treci pe langa ea pe strada.

| Adry05 a răspuns:

Amabil, cum te-ai purta cu orice cunostinta.

| Andreeush a răspuns:

Ai emotii ca o sa o revezi?
Daca nu mai e nimic intre voi ar trebui sa te comporti normal, ca atunci cand vezi o fosta cunostinta din trecut.