| ADY_5784 a întrebat:

Trebuie sa o impac pe prietena mea cu ceva foarte foarte special, deoarece e foarte foarte suparata pe mine, nici nu prea mai vorbeste cu mine din cauza asta. Ea merge in fiecare seara cu 2 prietene la bazin sa inoate, ma gandeam sa o astept afara cu ceva impresionant, vreau idei, ceva special, ceva ce sa o lase cu gura cascata, ceva care sa o faca sa ma ierte, va rog din suflet vreau cat mai multe idei!

3 răspunsuri:
| FashionQueen a răspuns:

Faci un filmulet, in care apari tu cu niste mesaje dragute pe foi happy. Pui si o melodie romantica apoi il trimiti pe mail! big grin

| RamooNebunik a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa mergi la ea cu un trandafir rosu si sa ii spui ca iti pare foarte rau si sa ii mai spui daca iti mai da o singura sansa si ii promiti ca aceasta va fi ultima sansa pe care eu ceri happy....Bafta :*

| saallalla a răspuns:

Eu cred ca ceva simplu ar fi de efect. Poate daca ii aduci un buchet de trandafiri si o cutie de bomboane sau ce ii place ei.