| anonim_4396 a întrebat:

Trec printr. o perioada foarte grea. Trebuia sa fiu la scoala dupa amiaza, dar am aflat ca o sa fiu de dimineata. Mi.am facut atatea planuri. Mai ales cu baiatul pe care il plac. Mi. e foarte dor de el. iar nu o sa. l vad 1 an. Credeam ca o sa vorbim iar ca acum 2 ani, cand ma baga mereu in seama in pauze.Nu mai am niciun chef de scoala. Ce ma fac fara el?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricum la scoala vei merge si daca te intalnesti cu el bine daca nu atunci iti astepti alta ocazie cu un baiat diferit.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Si la mine e la fel rolling eyes,nu mai e in scoala,eu sunt de dimineata,el dupa amiaza, cand era si el la scoala era altfel, in vedeam mereu day dreaming, acuum ...deloc,dar oricum tot voi merge la scoala, ca na.o sa trec peste repede.