| anonim_4396 a întrebat:

True unconditional love never fail?! Exista acesta iubire totusi sau totul e o iluzie si se reducte totul la necesitate si materialism.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu este o iluzie. Iubirea exista, trebuie doar sa gasesti persoana potrivita, sincera si fidela.Mult noroc.

| AndyLavy a răspuns:

Depinde de persoana. in ziua de azi prea putine sunt acele persoane care iubesc cu adevarat si neconditionat. insa exista. succes in a o intalni

Răspuns utilizator avertizat
| Alcatel a răspuns:

Ia ti un hamster.
azi am impartit cu al meu o bucata de tort

| Brenna a răspuns:

True unconditional love? da. exista. Never fail? ..de asemenea. Dar trebuie luptat din rasputeri pentru a ajunge la ceea ce zici tu. In primul rand, privind din punct de vedere psihologic, trebuie tinuta in dinti o emotie..si anume."indragosteala" care dureaza 2 ani. Apoi si sentimentul de iubire apare :d. Deci.da. exista