| StaRmAgiC a întrebat:

Tu ce ai face daca fostul prieten care inca mai tii la el foarte mult se da la alta de fata cu tine care si tu o stii?; Stiind fostul ca tu inca mai tii la el, chiar si tipa cu care vrea sa stea.

Sunt trista rausad fostul stie ca inca il mai plac pentru faptul ca m-am ofticat intr-o zi ca banuiam ca ei 2 sunt impreuna. Ea se dadea la el, iar acum el se da la ea.Pe hi5 comunicau prin comentarii spunandu-i lucruri de gen:te iubesc, pupicei multi si inimioare...
Iar cu mine nu a fost deloc asa nici cand eram impreuna nu imi spunea astfel de lucrurisad
Ce pot face? Nu imi pot face alt prieten pentru ca nu sunt genul sa stau cu cineva daca nu il placsad
Si plus de toate astea majoritatea baietilor se dau la prietena mea.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu ce as face... poate m-as arata indiferenta ca sa nu ii arat ca mai tin la el si ca imi pasa. Uita-l draga, meriti ceva mai bun; daca el vrea sa fie cu alta, asta e.pana la urma indiferenta doare foarte tare. Poate vrea sa te faca geloasa sau cine stie, depinde si de cauza despartirii si ce fel de relatie a-ti avut voi, uita-l, ai sa vezi ca sunt altii mult mai buni.

| Bella_3622 a răspuns:

Pai in primul rand baiatul nu te iubea, sincer sad. Si e chiar prost nu stie ce pierde. Si acum vrea sa te faca sa suferi. Baietii in ziua de azi sunt foarte prosti laughing. Sfatul meu este sa il lasi in pace, tot el se va intoarcewinking. Dar deocamdata incearca sa treci peste, stiu ca doare. Si cauta baieti care te plac, si mai intra in vorba cu ei, da sa fie si ei de fata, daca chiar simte ceva pentru tine o sa reactioneze. Altfel nu am cum sa te ajut. Trebuie sa astepti!
P. S[Rezista] :X

| luzy_5632 a răspuns:

SPUNEI lui tot ce simpti, vezi ce reactie are! daca mai tine la tine, te place o sa se intoarca cu siguranta. sau incearca sa-l faci putin gelos... o sa-ti spuna ca te place si veti fi-ti poate impreuna...SUKCES

| DianaAndreea90 a răspuns:

Mdea...lasa ca treaca o perioada de timp...si aratale indiferenta happy

| Altair22 a răspuns:

Skumpo... hai mah :*

Mey, tu trebuie sa iesi afara din cercu' ala vicios. Pe bune...

Nu vreau sa fac pe nebunu' cu tine sau sa incep sa o iau pe paranoia in brate si sa facem nunta laughing dar... astia doi in primul rand nu mai au ce cauta IN FATA ohcilor tai - EXCLUS.

Daca ei nu pot sta la o parte si vor sa-ti faca tie rau, inseamna ca ei sunt cei dati dracu'. Trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa mergi mai departe. Sunt oameni si oameni straight face Oamenii s`au invatat sa faca rau altora, in asa fel incat lor sa le fie bine si sa se simta bine dupa, facand misto straight face

Been there oh go on

Oricum, skumpo, TREBUIE sa cauti ALT prieten. FIIDNCA acest " fost" al tau, este clar ca vrea sa`si bata joc de tine. Sunt baiat stiu ce zic, crede`ma...

-- urmatoarea chestie care ti`o va face este sa te intrebe daca n`ai vrea sa va impacati facand mai intai sex happy Si vei ajunge bataia lui de joc. Tine minte un lucru. Inca nu`i tarziu sa ii lasi pe porumbeii astia doi sa`si curete amigdalele cu varfu limbei, sa i`o... la fostul tau pana ii pica chilotii iar tu... sa le razi in nas la amandoi cand fac pe " grozavii".

Esti mai presus de asta, crede`ma. Curaj happy Totul va fi bine... da`i drecu pe amandoi!

Esti frumoasa, esti deosebita. ai o viata inainte happy vrei sa se termine totul la individu asta? Are platina in loc de par pubian? big grin
Priveste in ansamblu happy

IS TIME 4 ESCAPE big grin have fun love struck

| ina88 a răspuns:

Deci tipa care se da la fostul tau e una din prietenele tale? PFuu.sincer...nu se poate numii prietena. Ceea ce trebuie sa faci este sa nu mai stai in preajma fostului tau prieten, deoarece astfel nu-ti poti reface...viata.

| deea2601 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau i`as plati cu aceiasi monedawinking!