| Zuzza_7963 a întrebat:

Ubitul meu este plecat in alt oras! Pana de Pasti nu ne vedem ...As vrea ca pana atunci sa slabesc cateva kg si sa am tenul curat. As vrea o dieta care sa nu cuprinda iaurt, oua, branza, peste si sa fie eficienta, tinand cont ca fac si de 3 ori pe saptamana sala. Si ceva creme sau leacuri cu care sa imi tratez cosurile...Va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mai bine du-te la un nutritionist.
si la un dermatolog daca ai probleme mari cu cosurile

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai din cate stiu exista pentru cosuri ceva crema zinerit pentru slabit exista ceva medicamente ally pastile de slabit dar nu prea sunt pro acestor medicamente cel mai sigur este sa faci pilates eu fac si se vad rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Pt slabit fa sport si mananca sanatos(legume fructe- pe langa masa pe care o iei u )
2. Pt cosuri. zynerit e ffff bun. la mine a mers si nu mai am nici`un cos(si nici nu`mi mai apar), dar...nu la toata lumea functioneaza sad. dar poti incerca.

pwpici :*