| Qbix a întrebat:

Uitati cum sta treaba...tocmai i-am spus unei fete ca o iubesc si a zis sa demonstrez da chiar nu stiu cum. Ma poate ajuta careva?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai fi avut proprietatea cuvintelor, ti-ai fi dat seama ca ai spus o minciuna. Daca ai fi iubit, ai fi stiut cum sa si demonstrezi. Nu te mai juca cu vorbele.

| h3r a răspuns:

Daca nu ai habar cum, inseamna ca nu o iubesti pe cat zici.

| VampireBlood a răspuns:

Sarut`o

| caterinasmile a răspuns:

Uite eu am o relatie la distanta! Vara asta la fel incepusem sa cred ca ma minte cand imi spune ca ma iubeste si fara sa'i cer eu el o zis ca vrea sa'mi demonstreze.atunci cand vrei sa'i demonstezi cuiva sentimentele tale nu trebuie fapte mari. Iubitul meu cand eram cu el singuri si eu plecam de langa el cativa pasi mai incolo venea sa ma tina mereu in brate strans, mereu atunci cand ma simteam rau statea cu mine si incerca sa'mi aline durerea, el imi povestea probleme de famile si eu la fel, m'a rugat sa merg cu el la mormantul tatalui sau iar asta m'a facut sa ma simt speciala si a fost un moment pentru mine impresionant.Atunci cand ne certam si ne enervam reciproc de nu mai puteam el nu pleca cum face cu alte persoane ce statea cu mine pana ne calamam.El nu crede in Dumnezeu si nu merge la biserica dar a facut'o pentru mine intr'o duminica.in fine eu cu el ne cunoastem mai de mult si stiu cum era inainte cand nu eram impreuna si cum e acum cand ma iubeste.Sa nu crezi ca se comporta asa cu toata lumea dar cu mine da pentru ca ma iubeste.Cum ti'am zis nu trebuie fapte mari ca sa ii demontrezi ca o iubesti trebuie doar sa simti asta cu adevarat si sa-ti doresti!

| Darla2007 a răspuns:

Spune-i ca dovada iubirii tale e faptul ca nu te-ai suparat pe ea, desi te-a ranit fiindca nu crede in tine laughing)

| Iubiiitzica a răspuns:

Am cerut si eu chestia asta! Si mi-a raspuns " Cum sa iti demonstrez, te iubesc si eu stiu asta, e greu sa iti arat prin lucruri omenesti ceea ce simt eu fiindca e mult prea puternic " ..Stii cat mau imuiat vorbele astea. Ar fi cazul sa spui si tu ceva asemanator. Nu trebuie neaparat sa faci ceva! Poti sa ii zici lucruri care o fac sa isi dea ea seama! si spune-i " Cand o sa am prma ocazie o sa iti demonstrez ..asta o voi face in timp " spune-i ca pentru ai demonstra iti trebuie o ocazie. si o sa ii arati cat de mult o iubesti cu prima ocazie! Succes :*:*

| armandomaradono a răspuns:

Cumparai o floare zi ce simti cu adevarat si pupo pe obraz funda?