| mynameisseby a întrebat:

Uitati nu stiu cum sa va zic dar cum e atunci cand te dezvirginezi adica la baieti ma refer doare se intampla ceva deosebit sau cum sa o faci sa o faca cu tine asa. ma refer daca e prietena ta si chiar ai vrea (nu stiu daca intelegeti ce spuncrying )

Răspuns Câştigător
| Phutui a răspuns:

Depinde, dar durere? no way. stii tu vorba aia "iti bagi p... si dai inaintelaughing"

2 răspunsuri:
| jordan_6666 a răspuns:

Nu prea inteleg si nu pot sa spun ca doar
emai degraba ustura prima oara dar apoi va fi numai placere

| alinutzzza a răspuns:

Nu sfatuiesc pe nimeni sa o faca cu un tip virgin, din cate stiu eu, baietii au foarte mari dureri, ii ustura, ii inteapa, si majoritate dintre ei pocnesc fetele cu care o fac. Apoi simt o foarte mare placere. dar cred ca a doua oara. prima oara ii foarte dureros. happy sper ca te-am ajutat. happy