| paula_5458 a întrebat:

Uitati sunt indragostita lulea de un baiat nu stiu daca ma place si el am cateva convingeri cand un coleg i-a facut o farsa am vrut sa deschid usa iar el ma loat de mana. ce sfaturi mi-ati da! multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te duci la acel baiat si sa ii zici ca il placi. La inceput va cunoasteti un timp apoi poate ajungeti la o relatie daca va potriviti.

| Zenithf a răspuns:

Da, te place. Sa nu fi mototoala si sa te dai asa, mai pe langa el, ii zambesti sau il privesti pe furis. Daca nu face nimic si nu te invita undeva, iar tu esti mai curajoasa, spune-i tu odata ca ce face, ce nu te invita undeva la un suc sau altceva. :p

| Alex a răspuns:

Invita-l in oras. Daca il inviti, tu trebuie sa faci cinste. Daca el te invite pe tine, el trebuie sa faca cinste. Sa dai semne in care arata ca esti indragostita de el si asigura ca vede si el. La timpul potrivit, incearca sa-l tii de mana si sa-l saruti frumos si incet. Nu-i ok sa ii zici lui ca esti indragostita de el. Daca te refuza, asta e si inseamna ca nu te place. Stai linistita ca sunt multi baieti pe lumea asta. Succes!