| MenCool a întrebat:

Uitati TPU am intrat pe mai multe site de socializare si am vazut peste tot dar mai ales pe TPU ca CherishLife are unele dereeglari cam ciudat in referinta la intrebari dar si la raspunsuri... voi ce parere aveti de el?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca e un copil mic si tot are curiozitate de diverse chestii legate de viata sexuala.

| Anet a răspuns:

Sincera sa fiu mie mi se pare chiar un tip inteligent cu toate ca are chef de caterinca de multe ori, sau pur si simplu niste curiozitati mai ciudate.Nu suntem aici ca sa criticam pe nimeni, si oricum referitor la intrebarea ta sunt multi alti useri mult mai dereglati decat el trebuie doar sa fii mai atent si o sa te convingi ca el e mic copil fata de celelalte specimene existente pe TPU