| FrumusHiQ & DrAGUtSiQ a întrebat:

Uitati-va la imaginea de avatar! Ce pareri aveti?
( IN SENSU CUM ARAT)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ok 1) sunt 100% sigur ca nu esti tu in poza
2) ai pus intrebarea asta doar ca sa iti iei comentarii bune de la lingai care vor funda
3) esti o mare pitipoanca
4) cred ca scaunul ala valoreaza mai mult ca tine
si 5) Cum a reusit intrebarea asta sa aiba 23 de raspunsuri?

29 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare tu să fii? Nu cred!
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

De pe ce site ai luat poza si ce vedeta este in poza?

| TąNyą a răspuns:

Hmm stai ca nu-mi dau seama peretele sau scaunu?thinking Sau tocu de la cizmă?

| anonimaa a răspuns:

straight face faci misto? esti prea sexy pentru aceasta lume

| cossmy a răspuns:

Thu, p cuv esti patetica! e ca si cand un top model si-ar pune poze p net si ar intreba:"oare sunt draguta?". aa, si sa nu uit, 100% nu esti tu in poza, asa ca, las'o moartawinking. Eventual tu tragi apa la WC dupa tipa aiatongue

| Parintele a răspuns:

O mica fufa!

| George1510 a răspuns:

Arati foarte bine nu ai motive de ingrijorare big grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Vai ce... dacă tu eşti cea din poză atunci şi eu sunt cea din poza mea de la profil,"frumushikă", nu?batting eyelashes

| adi4ever a răspuns:

Sa mori tu ca esti aia de la avatar

| cristina a răspuns:

Nu esti tulaughing
e poza luata dupa netwinking

| remus a răspuns:

Parere... esti bestiala!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Esti ok scumpaaa love struck

| yellowalien a răspuns:

La ce mai ai nevoie sa-ti confirmam cat de sexy, frumoasa si minunata esti din moment ce te autointitulezi " FrumusHiQ & DrAGUtSiQ "?

| nuamPleaca a răspuns:

Haha Gabriela ce-am mai ras rolling on the floor

Arata foarte bine acea doamna, tu arati groaznic!

| Micheline a răspuns:

Daca tu esti aia eu sunt Angelina Joliestraight face
Cred ca Gabrielă ar merita o fundita ca el/ea e singurul/a care a ghicithappy!

| anonim_9938 a răspuns:

Esti modesta nu?laughing

| คเค๓เк a răspuns:

Baii nu te`n teleg straight face
Dc pui o astfel de intrebare stupida?
Asta e intrebare pentru TPU? hay ia gandeste-te thinking si tu
Din pacate nu esti tu fata din avatar tongue
Nici pe sfert nu cred ca ai arata tu asa!
Deci mai pe scurt "Esti praf"

| aura_1762 a răspuns:

Arati foarte sexy

| Roxii a răspuns:

Mai fata... vrei sa te dai in vant. dar aia de la avatar nu esti u se vede! da ce losera

| BabalGam a răspuns:

Aha... am inteles - de aceea i-ai dat lui,, apache'' funda ( pentru ca acela este raspunsul corect) - logic, nu?

| dya a răspuns:

Fata arata bine... dar nue sti tu caci poza asta e si pe net

| XxXmImIxXx a răspuns:

Woooarbaa daca aia esti tu ke esti tu sa vedem skaun perete toc cizma fotograful stai ca asa ceva nu ai cum sa fi ke esti ne lamurestty simi place ca i-ai dat funda lui apache ca recunosty indirect ca el zice adevarulrolling on the floor ca gabriela a zis scaun nu stiu kine perete alta/u tok cizma deci ke esti presupun ca o piti in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca tu esti cea de la avatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar esti tu?
daca da atunci sa stii ca esti o fetitza-bomba...Soooper de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ca o piersica pulpoasa. Sunt amatori pe aici? De piersici, bineinteles... big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi TU, ai arata binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu capu la plimbare laughing fat-o ai dat funda unuia ce te-a facut pitipoanca(apache nu in sensul rau pentru tine) vreau sa spun raspunsul cand apare lumea nici nu se mai uita la imaginie daca ai fi tu nu te-as crede sau chiar esti o pitipoanca cocalara

Bye wave

| Malii a răspuns:

Pai.In opinia mea nu esti tu. da ma roog. Femeia aia e dragutaa...
sigur e luata de pe google.winking.
laughing.

| mOnik_3417 a răspuns:

De acord cu apache laughing

Fetito, vai de capu` tau. laughing

. mOnik.