| 13DoXy13 a întrebat:

Uitati-va va rog...si pana la sfarsit:

http://www.youtube.com/watch?v=leumw0aUEB8

ce parere aveti?

suflet fara aparare...:(de ce sa-l omori?

voi ati face asa ceva?(ma refer mai mult la fete... dar astept pareri si de la baieti:) )

Răspuns Câştigător
| strawberryy a răspuns:

Da.daca chiar e nevoie...unele fete poate au facut asta din greseala s-a intamplat unele poate sunt inca niste copii si nu pot sa isi strice intreaga viata si sa renunte la tot. unele poate le e frica de parinti si de reactia lor. poate unele cand au spus prietenului respectiv.el a cerut sa faca asta pentru ca nu isi doresc acel copil.si de cat sa traiasca cu gandul ca isi cresc copii singure mai bine renunta si multe motive pentru care faci aceest lucru.indrade`var trist dar in unele cazuri nu ai de ales.