| anonim_4396 a întrebat:

Uite, va rog sa-mi spuneti raspunsul la aceasta intrebare:unei prietene de-ale mele ii place de un baia(ea e in clasa a 5)si nu stie cum sa vb cu el, o ajutati?

Răspuns Câştigător
| NiyckoOlLeEtTaAFiTzOaSa a răspuns:

Pai nu este dificil doar ai spune putem vorbi un pic si spuneii sa nu fie timida trebuie sa vorbeasca kk el deci sa nu fie timida ca nu face nimk si mie mi s-a intamplat k un baiat adica k primul meu iubit eram un pic timida si am vorbit k el pana la urma si m-am combinat k el. fundita? plizz

2 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Mama ce frumoase sunt chestiile astea puerile!
Pur si simplu, ar trebui sa-l salute, poate un zambet, o conversatie standard, si restul vine de la sine (bineinteles, daca si baiatului ii place de ea).
Succes!

| anonim333 a răspuns:

E foarte timida, nici nu poate sa il priveasca.