| TOMjerryuratul a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru indesarea parului?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Uleiul de ricin stimulează creșterea părului, iar în combinație cu vitamina A și alte produse ajutătoare, părul se va îndesi.
Baftă!

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Da este super bumlove struck si pentru unghii, gene si sprancene totul numai pentru 3 lei:*

| MsGringer a răspuns:

Este bun pentru cresterea parului, nu pentru indesare.

| consilierultau001 a răspuns:

Nu... este bun pentru a provaca diaree laughing

| liljhon a răspuns:

Nu e bun de loc ati spun sigur ca eu l-am incercat daca cumva ati cade parul singura solutie e implantu si costa intre 1000&2000 euro si e sigur restul e vrajeala numa sa-si vanda cacaturile ati spun eu le-am incercat pe toate