| Patrăţel a întrebat:

Umm, in legatura cu cei care se uita la "Burlacul " vi se pare corect ca a scos-o pe Cezara straight face? argumentati. happy

Răspuns Câştigător
| alina0 a răspuns:

Nu am vrut sa o elimine pe Cezara si poate o sa aduca din nou in emisiune pentru ca o sa isi dea seama ca nu mai au audienta...eu nici nu ma mai uit!

16 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Imi pare bine ca a eliminat-o din concurs pe Cezara. Nu mi-a placut de la inceput de ea.Era prea fitoasa si se uita la celelalte fete numai in sictir de parca ea era cea mai tare.Ca sa nu mai zic ca a venit in concurs numai dupa bani si audienta. Ma bucur ca a vazut si burlacul ce fel de fata e.Preferata mea e Loredana. La varsta ei mi se pare o fata chiar frumoasa si dulce. Sper sa castige.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe Catalina au scos-o acum o saptamana. Aseara au scos-o pe Cezara.

| porto89 a răspuns:

Da- ma drumu de aici cu burlacii tai are dreptate fata aia.a dracul te iei u de ea... tutzi burlacii in gat laughing

| porto89 a răspuns:

Da-i *

| porto89 a răspuns:

Rallule? fetita e mata laughing eu sunt marius.asta 1 la mana a 2 la mana cati ani ai u de vb asa cu mine? eu pot sa pun pariu ca ai mai putini ani decat am eu centimetrii in pla! asa ca ciocu mic in pzda matii de copil!

| porto89 a răspuns:

Ai dracul ce sictirit sunt eu de voi scarbele dracul imputite virginii si virginele dreaq.noroc ca sunt alti oameni minunati pe TPU care m-au ajutat enorm ca daca erau numai ca tine.fimi-ar scarba! :-|

| porto89 a răspuns:

Te rog imi spui in ce sat stai? am uitat sa te intreb? zi patratzico.

| porto89 a răspuns:

Arata ca ai mandrie si fruntea sus si zi-mi localitatea unde stai.ai avea curajul asta? sau vei continua sa ma injuri?

| AdinaCrissa a răspuns:

Dar eu m-am uitat pe net...nu au scos-o pe Catalina?thinking Da-mi un respuns pls

| Loola_4761 a răspuns:

Nu ai vrea sa pleci de pe categoria asta? Mai copilule mai uita-te si pe ce catrgorie esti straight face.

| Patrăţel explică:

''copil'' esti tu, draga meawinking. in primul rand pun intrebarea unde vreau, si daca vrei detalii am pus-o aici pentru. ca este foarte populata de ''obsedatii'' la fel ca tine, vad ca citestiwinking. daca vrei raspunzi daca nu JET! nu te mai baga in seama, te-ai gasit fix tu sa comentezi ca am pus aici intrebarea straight face.

| Patrăţel explică:

Porto89@ mai fetito, ce pui mei comentezi tu?happy te-a bagat cineva in seama, nu-ti convine, scrie o cerere, a dracu' esti tu, cacate-as in cap straight face te crezi tu mare smechera pe TPU, da-i drumu' ca imputi locu' tampitostraight face

| Patrăţel explică:

Ia hai vezi ce ziici, ca ma pis acum cu presiune pe mama ta time out. esti tu tare mare, da' arati de 5 ani, si daca esti Marius cerolling on the floor? esti ferdinand| acu'?happy aurolacu' dracu', ia mai du-te pe unde ai venit straight face cacate-as in cap straight face nu mai commenta in mortii ma-tii, te bagi si tu ca musca-n ****. ciocu' mic_(_ si indreapto

| Patrăţel explică:

Bine ca esti tu draga majoru' curului, crezi ca daca erau d-astia ca tine pe TPU. eu pun intrebarea si in loc sa raspunzi te iei de mine ca am pys-o la categoria X. straight face stai lin ca si eu sunt scarbita de tinewinking. ia mai bine zi tu in ce tomberon stai big grin. stai relax in tomberonu' tau ca nu stau la satwinking si ce conteaza unde stai? happy trebuie' sa ai maniere ba, nu ca tine happy oraseanu plii straight face hai gata ca devine enervant si ma faci si sa vb urat straight face

| Patrăţel explică:

Nu ai nici un drept sa imi ceri asta, e viata mea personala si asta nu tine de mandrie happy este un detaliu care nu te intereseaza, si nu este localitate, este municipiu oh go on

| ale23 a răspuns:

Eu sincer nu ma asteptam sa o scoata tocmai pe eastraight face...