| justsmile_3270 a întrebat:

Un baiat a aflat ca il plac, dar eu stiam de mai demult ca ma place si el.

Si m-a intrebat iar eu i-am spus mda... (am fost destul de reticenta pentru ca stiu ca aceste fete il atrag dar nu am avut fite)iar el mi-a spus ma mai gandesc

Ce inseamna asta baietii puteti sa imi spuneti, daca si voi ati facut vreodata asa sau daca fetelor li s-a intamplat vreodata asa cum a fost dupa aceea:p

2 răspunsuri:
| Kafeeaua a răspuns:

Pai daca tu ai spos mda si-a dat seama ca nu estisigra pe tine
trebuie sa i`o spoi din inima
si sa devii mai buna pentru el adica mai pe plckul lui~
bafta!

| ThePunisher a răspuns:

Ai fi putut sa spui un simplu 'da', calma, linistita, si nu ai fi parut disperata dupa el. Ai facut pe inaccesibila, i-ai cam dat cu flit si acum vii si te plangi pe-aici... De ce faceti voi (ma refer la adolescenti in general, nu doar la fete) faze pe care le-ati vazut prin filme, crezand ca veti parea smecheri, si cand vedeti ca va da cu virgula si ca viata bate filmul, plangeti... Ce sa va faci mai copii? sad