| Alincik_8736 a întrebat:

Un baiat care ma iubeste mi-a spus ca iubitul meu i-a spus lui ca s-a saturat de mine! Ce sa fac sa-l cred pe el?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu, eu n`as crede. Mai ales daca tipul respectiv ar simti ceva pentru mine, m`as indoi, adevarat. Dar mi-as intreba prietenul. Si chestiile astea se cam observa si din comportament. Intreaba`l cu calm, si direct.

| Timmotey a răspuns:

Logic ca nu trebuie sa il crezi nu spune adevarul de fapt el vrea ca tu sa fii cu el deci e cam gelos

| DAC a răspuns:

No, nici gand x_x
Ce ar fi daca un om te opreste pe strada si iti spune acelasi lucru?
Dar acum nu zic ca e sfant prietenul tau, eu as zice sa afli chiar de la el. happy
Bafta!

| rony a răspuns:

Lucrurile astea nu se spun...se simt.

| ellalove a răspuns:

Un singur lucru iti zic:Invidia e mare.si gura lumii la fel!

| crisss_1778 a răspuns:

Nu ar trebui sa il crezi pentru ca el face asa pe ca te iubeste si nu vrea sa te mai vada ca iubitul tau[prietenul lui] ar trebui sa stai de vb ca prietenul tau sa ii zici ce ai auzit!:X
funda?:d

| BruneTh a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa crezi pe nimeni convingete singura daca acel baiat te mai iubeste sau nu.Vezi daca e mai retras de tine sau nu te mai baga in seamna. sper ca te'am ajutat.