| cassie200 a întrebat:

Un baiat care sta ore intregi cu tine la povesti la un revelion sa zic, sau care se ofera sa te duca acasa cu masina de la un eveniment poate sa fie doar un semn de amicitie..sau si ceva mai mult?

Răspuns Câştigător
| Thoee a răspuns:

Dacă e genul care se poartă așa cu toate, poate fii vorba doar de amiciție. Dar dacă se poarta așa doar cu tine, e foarte posibil sa fie atras de tine și să incerce indirect să iti arate asta happy!

2 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Posibil ceva mai mult..cred ca te place, poate incearca sa te cucereasca

| matesanosa a răspuns:

Raspuns pnt cassie200 si EaEmma eu sunt baiat si am fete amice ex le-am dus acasa cu masina le-am ascultat off-urile cand aveau nevoi, le-am platit pana si chiria cand nu aveau bani si toate astea fara sa cer sau sa sa ma astept ceva de ele doar pentru simplul fapt ca suntem amici....eu spun este si asa ceva!