| Miruna_4399 a întrebat:

Un baiat da semne ca o place pe o prietena de-a mea. Dar cand l-am intrebat a zis ca se da la ea asa la misto. Baiatul are 14 ani, si nu pare genul prea indraznet. I-a fost rusine sa recunoasca ca o place sau chiar isi bate joc de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah, cred ca o place sincer.happy adica mi-as da seama imediat, chiar am spirit ed observatie, dar nu pot dintr`o povestire, ar trebui sa fiu de fata.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca o place, dar incearca sa iti sugereze ca nu e treaba ta happy.

| eugem35 a răspuns:

L-ai loat tare si s-a speriat ajutal si tu poate se va lega ceva frumos intre cei doi bafta