| IubesteEa a întrebat:

Un baiat daca si-ar bate joc de tine, te-ar apara, ar mai vrea sa fie cu tine, ar bate pe toti care se ia de tine, ti-ar zambi, se uita insistent la tine, iti cere sfaturi, iti da sfaturi asa ar face un baiat daca si-ar bate joc de tine? si de ce ar spune la toata lume ca isi bate joc de tine? daca nu e asa, adica nu si-a batut joc de tine si te-a iubit si spune la lume ca nu te-a iubit si de fapt tie si prietenei tale ti-a spus ca te-a iubit cum sa comporta un baiat daca si-ar bate joc de tine ar face ce am spus eu mai sus te apara sau mai multe dau funda la raspunsul cel mai sincer!:* mersi asta e in cazul meu

2 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Complicat raustraight face
in primul rand n.ai de unde sa stii daca si.a batut joc de tine chiar daca s.a purtat frumos...e ca si cand vezi un caine frumos, nu stiu cum si cand treci pe langa el sau cand il iei in brate te musca...
e greu de spus...cat despre faptul ca nu spune ca te.a iubit poate ii e rusine cu tine, sau poate e un tip f orgoliosstraight face

| Babs a răspuns:

Orgoliu.Fal sa nu mai fie asa ca sigur te iubeste!