| IubesteEa a întrebat:

Un baiat daca si-ar bate joc de tine, te-ar apara, ar mai vrea sa fie cu tine, ar bate pe toti care se ia de tine, ti-ar zambi, se uita insistent la tine, iti cere sfaturi, iti da sfaturi asa ar face un baiat daca si-ar bate joc de tine? si de ce ar spune la toata lume ca isi bate joc de tine? daca nu e asa, adica nu si-a batut joc de tine si te-a iubit si spune la lume ca nu te-a iubit si de fapt tie si prietenei tale ti-a spus ca te-a iubit cum sa comporta un baiat daca si-ar bate joc de tine ar face ce am spus eu mai sus te apara sau mai multe dau funda la raspunsul cel mai sincer!:* mersi asta e in cazul meu si as vrea sa stiu daca m-a iubit vreodata ca ieri l-am pus pe prietenul lui sa il intrebe si a zis ca nu m-a iubit niciodata si la prietena mea cea mai buna ca inca ma iubeste
sad

Răspuns Câştigător
| VaDauLaMure a răspuns:

Ascultama pe mine ce o sa zic is baiat si eu am facut la fel cu o fata
El te iubeste dar in fata piretenilor lui se simte batjocorit... de ei ok eu stiu cum sant poate is un prieten de-al lui te place si cand aude ca voi doi va placeti reciproc e gelos si va barfeste iar deaceia baiatul nu vrea sa zica nimic incearca u sai ii zici prima asa suntem noi mai timizi:X la o fata dragutzaaa...
dap ok incearca u sa-i zici ca el chiar te iubeste
tot ce ai zis u mai sus chiar asa am acut si eu dar pana la uram am reusti sa fim impreuna
daca vrei sa stii cum am reusit am afat ca prietenul meu ne barfea si l-am luat la bataie si s-a rezolvat... acum eu si acum sunt cu ea si ne ubim :X
incearca ce ti-am zis si plz funakiss bafta draguta:X

7 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Nu stie ce vrea.

| mdany a răspuns:

Om fara viata. Daca era iubire adevarata nu isi batea joc de tine.Trebuie sa fi chiar...sta sa mai stai cu el daca iti face zile fripte.Sau si tu esti ca celelalte:se lasa batute de prieten si spun ca le iubesc no talking

| Nastia a răspuns:

Te place dar ii e rusine sa recunoasca in fata grupului lui de prieteni.

| iulikka a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca este baiat si are o mandrie prosteasca, de a nu recunoaste ce a ce simnte.Majoritatea barbatilor nu vor sa isi recunosca sentimentele pentru ca dupa parerea lor asta iar face slabi. Dupa cum spui tu sigur a tinut la tine, dar acum nu recunoaste pentru ca vrea sa fie tare si sa arate ca el nu sufera... Oricum stai linistita, nu mori cu prima dragoste pierduta, si nu e el singurul de pe pamant:*

| Yukiee a răspuns:

Baietilor le e mai greu sa isi dezvaluie sentimentele altor baieti, tine de orgoliul masculin.Pe cand, fata de o fata o sa fie mereu mai deschis, pentru ca fetele pot intelege si latura lor sensibila si nu il vor judeca drept „pampalau„ daca le vor dezvalui aspecte sentimentale din viata lor.Cred ca el te iubeste inca, dar ii e frica sa nu ii scada autoritatea in gasca lui de baieti.

| adi955 a răspuns:

Deci eu iti dau un sfat da nu stiu ce sa zic thinking Eu stiu ca un baiat isi bate joc de o fata inseamna ca nu o suporta si nu o iubeste sadDa nu te supara iti gasesti altul sad.Eu am vrut sa iti dau un sfat prietenesc daca tu te-ai suparat pe mine.
sad Eu am spus sa iti zic adevarubig grin Nu mai fi suparata vei trece peste :*

| andreeamaria98 a răspuns:

Pai e clar ca el te iubeste dar nu stie cum sa o arate si nu vrea sa recunoasca ce simnte pentru tine pentru ca ii e jena sa isi dezvaluieasca sentimentele dar mie tot asa mi s-a intamplat si pana la urma l.am facut eu sa-mi spuna ceea ce simnte nu stiu cum dar la.am facut asa ca pune-i pe prieteni lui sa.l streseze cu asta si pana la urama va ceda da-mi funda plsss