| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Un baiat de 17 ani de tot roaga de mine sa fiu cu el si e destul de dragut baiatu` dar nu stiu ce sa fac :-s... voi ce ati face avand in vedere ca eu am 14 ani? v-ati combina cu el? P. S:nu vreau raspunsuri gen "mai bine pune mana pe o carte si lasa baietii" sau "daca esti pitzipoanca combina`te cu el". fundita pentru raspunsu cel mai convingator happy

Răspuns Câştigător
| A.be.ce a răspuns:

Nu cred ca este nimic rau daca incerci. Sti vorba aia "Incercarea moarte n-are". O astfel de relatie ar putea sa mearga in cazul in care va intelegeti bine, va simtiti ok unul in preajma celuilalt. Eu zic sa incerci, iar daca iti convine cum se comporta baiatul cu tine, indiferent ca este mai mare decat tine, este foarte bine. Dar in cazul in care iti cere "dovezi de iubire", cum ar fi sa te culci cu el, pentru ca are o anumita varsta, ar fi bine sa renunti. Succes si take care!

8 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Buna.
Intr-o relatie, nu conteaza varsta.Practic,cel mai important este sa ti la baiatul respectiv.Sa simti ceva pentru el, sa-l iubesti.
Varsta nu-si are importanta si in al doilea rand diferenta de varsta este doar de 3 ani, ceea ce nu e deloc 'mare'! E normala.
Succes.

| FucktheSystem a răspuns:

Pune'te cu el. nu conteaza varsta conteaza daca va placeti si daca va respectati happy
Succes!

| ClaraZ a răspuns:

Trebuie sa simti ceva, nu doar sa stai cu el pentru ca e dragut.Incearca sa il cunosti mai bine, sa vezi daca va potriviti. Diferenta de varsta nu e foarte marehappy. Succes:*

| andreea_1536 a răspuns:

EU una m-as combina cu unu mai mare decat mine dar mai intai l-as cunoaste bine, de obicei baietii mai mari vor numai sex de la fete mai mici asa ca ai grija

| andreea_1536 a răspuns:

EU una m-as combina cu unu mai mare decat mine dar mai intai l-as cunoaste bine, de obicei baietii mai mari vor numai sex de la fete mai mici asa ca ai grija!

| Ady93 a răspuns:

Ce coincidenta tare, si eu am 17 ani si imi place de o fata de 14 laughing, daca crezi ca e baiat de treaba si va intelegeti bine zic sa incerci sa te combini cu el, ma gandesc ca o sa tii la el curand daca se poarta frumos.

| LaLaLa_9690 a răspuns:

Uite si eu am 14 ani si nu cred ca m-as combina cu el pentru ca e posibil sa vrea sex, dar in orice caz daca il iubesti si il cunosti bine, nici o pb.

Totusi ai grija la intentiile lui si fi sigura ca si el te iubeste si nu vrea altceva!

Pa, pa

| NuImiBatJoc a răspuns:

Parerea mea este : multi baietii de 17+ vor sa se combine cu fete de 13-15 ani pentru ca vor sa le... Mai bine vezi cum e si apoi ia o decizie