| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat i. a cerut scuze unei fete deoarece a lovit. o cu mingea din greseala. Apoi aceasta l. a intrebat daca vrea sa stea cu o fata la care el se dadea in ziua aceea. Acesta a spus ca da vrea. Ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ca baiatului ii place de fata la care se dadea in ziua aceea big grin

| sltlp a răspuns:

Ca fata il place(asa ai scris). Sau poate ca baiatul accepta doar fiindca vrea sa se revanseze pentru acea fapta

| meretzalexandru162 a răspuns:

Asta inseamna ca baiatul accela o place si a dat cu mingea pentru ca cand un baiat e rautacios cu o fata o place.