| stefygirl a întrebat:

Un baiat m-a invitat sa mergem cu rolele dar numai noi doi credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu e evident? Poate vrea sa te scoata si la o tzasnitoare in parcwinking

14 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sigur te place. Oricum aveti grija pe unde umblati happy

prfml
| prfml a răspuns:

Da te place, mai departe nu stim in ce fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poate vrea doar o mica plimbare si nu are cu cine.Ar trebui sa te placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu te invita sa te dai cu barca!

| moonY a răspuns:

Nu, vrea sa-ti fure rolele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici ciuperca ce e? devil)

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Eu cred ca are o problema in a-si mentine echilibrul pe role, si nu vrea sa se faca de kakao in fata mai multor prieteni, de-aia te-a invitat doar pe tinelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DAwinking TE place si asta e sigur.happyAccepta propunerea lui si ai sa iti dai seama si u de acest lucru.happy
Distractie placuta in parc.happy

| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta te place, este un mod de a reusi o invitatie si sa fitii singuri, posibil sa iti spuna ce simte pentru tine, eventual sa iti ceara sa fii prietena lui si sa incerce sa iti fure un pup.

| kalymari a răspuns:

Nu stiu daca te place intr-un oarecare mod, poate ii place compania ta... daca accepti vei vedea, daca nu, vei ramane cu raspunsurile noastre neclarewinking... Distractie placuta!

| FearNoEvil a răspuns:

Tu ce crezi? d'oh

| Parintele a răspuns:

Vrea sa te bage in bosketi!

| Crisu_8081 a răspuns:

Daca aveati posibilitatea sa iesiti mai multi, dar el insista sa va vedeti doar voi doi, asta inseamna ca vrea sa fie decat in compania ta.Deci vrea sa te cunoasca mai bine... e cam evident ca te place.

| greg a răspuns:

Cred ca da.