| Dariana98 a întrebat:

Un baiat ma place si eu nu prea il plac, dar in ultimul timp face tot felul de gesturi ca sa imi dea de inteles acest lucru. Daca ii spun ca nu il plac imi este frica sa nu ii ranesc sentimentele si nu vreau sa stricam o prietenie super frumoasa! Help me!

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Auzi spune-i cam asa: auzi uite nu te supara, imi placi dar imi placi ca si prieten, si vreau sa fim amici. ok? si astepti sa vezi ce zice cumva tot trebuie sa-i spui ca oricum i-ai spune tot ii ranesti "sentimentele" si asta la oricine se intampla.

5 răspunsuri:
| Tetitza a răspuns:

Nu cred ca ar fi ceva daca iai rani un pic sentimentele devil dar bine sa nu fiu asa de insensibila ~ fal sa inteleaga mai usor ca nu il placi dai de inteles spune-i cum tear lace sa fiue un baiat dar absolut diferit de cum e el poate merge asa!~

| Dariana98 explică:

Multumesc mult! Voi aplica toate sfaturile voastre!

| Ionelaa_6812 a răspuns:

Mai`bine`ii`spui`clar!
Decat`sa-isi`faca`sperante`si`sa`sufere`mai`mult
O`data`si`o`data`trebuie`sa-ii`spui
Si`cu`cat`mai`devreme`cu`atat`mai`bine!happy

| Marincik a răspuns:

Mai bine acum ii zici de kit sa taci si sa ii dai o speranta

| Marincik a răspuns:

Mai bine spune-i acum decati sa tii in tine si sa kreada ca ii dai o speranta de a fi cu tine