| pinkflower a întrebat:

Un baiat (pe care il cunosc) mi-a comentat pe hi5 tot cu poze de exemplu intr-o poza in care am fost la mare in costum de baie mia comentat cu o poza cu o fata care sta asa mai sexy un pic. In alta poza mia comentat cu o maimuta roz care sta pe o inimioara roz si spune "hallo".

Ce sa inteleg din asta?

Ii place de mine? Pana acum nu mia mai comentat.
Si daca si-a batut joc de mine cu pozele alea cu fete sexy, sa ii comentez si eu ceva cu poze din alea sau sa scriu ceva de genul "cum ai iesit in poza asta laughing "...va rog. ajutorrrrrrr. dau funda la cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Nu cred ca isi bate joc de tine. Poate la inceput un pic. dar dupa aia whistling. Da. i si tu comm. uri mai dragute big hug poate va veti imprieteni sau mai mult happy succes!:* ^^

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Doamne dane minte ca prostie avem in exces crying

| V8 a răspuns:

Nu te place mha laughing)) doar si-a facut timp sau nu avea ce face si din intamplare a vaz pozele alea... a vrut sa fie rautacios asa sunt toti baietii. Deci nu te place asa ca stai linistita.hee hee

| nadyank a răspuns:

Poate face doar reclama la site-ul de unde sunt pozele tongue

| Chox a răspuns:

Eu zic ca daca si-a facut timp sa iti comenteze pozele ( oricum, depinde de comentarii ) poate ii place de tine.
Dar de ce nu ti-o zice in fata? laughing
Comenteaza si tu la pozele lui. Macar daca arata bine.