| Prodan_Andreeuta_1989 a întrebat:

Un baiat pe care il plac cred ca are o prietena.ce fac ca sa imi dau seama?

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Trebuie sa incepi sa devii prietena cu el si sa mergi la plimbare cu el.Nu trebuie neaparat sa fiti singuri.Devino o fata in care el sa aiba incredere.Bate-i apropouri despre ''femeia perfecta'', dupa intreaba-l, glumet, daca are prietena.Bafta!

7 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Il intrebi

| UnCorpSanatos a răspuns:

Mergi la el si ii spui ca il placi, si ca vrei sa afli daca nu cumva are pe altcineva ca nu ai vrea sa le strici relatia in cazul acesta. Ar suna frumos, de efect, suna ca si cum ti-ar pasa mai mult de relatia lui si de el decat de tine si s-ar putea sa ii placa asta.

| mentholinks a răspuns:

Angajeaza un detectiv particular.

| lexzor a răspuns:

Nu inteleg de ce voi, femeile, va bagati in vietile noastre si ne stricati tot angry (ma refer atunci cand avem prietene vine fata care te place si te distruge rolling on the floor) )

| DrLaw a răspuns:

1 Intreaba-l
2 Vezi daca nu ii pasa de celelalte fete din jur
3 E indiferent
4 Cateodata nu-i pasa de nimic si pare mereu fericit
5 Nu are timp de unele lucruri.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| susanumarian a răspuns:

Daca crezi ca are prietena i spui bravo esti tare ca poti tine doua

| Prodan_Andreeuta_1989 explică:

Pai el a spus ca ma place, dar dupa nu prea ma baga in seama.ce sa fac?