| ColorfullColors a întrebat:

Un baiat pe care il plac si-a dat seama de acest lucru. Sunt sigura ca stie pentru ca i-a spus unei prietene de-a mea ca si-a cam dat seama...
Ce sa fac, nu vreau sa par disperata? L-am intrebat odata in fata de ce este asa sigur ca il plac (a raspuns ca asa e elstraight face) si dupa cateva zile a inceput sa ma faca geloasa punand fete prietene cu el sa se dea la el, sa il cheme afara, doar sub ochii mei.
Nu am mai rezistat si l-am intrebat in fata daca ma place (dar eu nu i-am spus ca il plac, doar ca nu stie de la mine, deci nu ar trebui sa fie atat de sigur pe el) si el a spus ca nu ma place.
Am spus "perfect" si de atunci nu prea mai vorbim.

Voi ce credeti, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| jakkk a răspuns:

E doar un alt b*u care isi bate joc de tine. o sa treci peste asta. si eu am trait o situatie asemanatoare si cand am vazut ce mi-a facut respectiva, mi-am bagat ceva in ea nesimtitalaughing

| emi_7750 a răspuns:

Daca al placi spune-i pentru ca poate si lui ai place de tine si ai e rusine sa-ti spuna pentru ca crede ca nu-ti place de el fa ce sti dar eu asa asi proceda