| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat pe care si eu il plac mult mi-a spus ca ma place foarte mult si ar vrea sa fie cu mine... eu i-am spus sa ne cunoastem mai bine, sa fim amici deocamdata si el a inteles din raspunsul meu un refuz. Eu vroiam sa spun sa ne cunoastem mai bine si apoi sa fim impreuna...ce pot sa-i spus, sau sa fac?
Funda pentru cel mai potrivit raspuns happy

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Baietii nu suporta sa fie refuzati chatterbox. fa-l sa inteleaga, spune-i ca nu vrei sa te grabesti si ca ar fi bine sa mai vorbiti. iar daca chiar vrea sa fie cu tine, intelege.
daca nu e dispus sa mai astepte, nu-ti bate capu cu el, ca nu merita. happy

succes :*

| Blackye98 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mielaughing doar ca ea era fata....si eu baitultongue nu ai ce sa ii zici mie mi-a zis ca se mai gandeste, ca acum a iesit dintr-o relatie si nu vrea alta... apropo cati ani ai? plztongue

| Blackye98 a răspuns:

Plz zi-mi cati ani aihappy

| Kaky2Z a răspuns:

Deci te duci la el ii spui ascultama! Am ceva sa iti spun! Si acolo te descarci Multa Bafta!

| YssaSweet1807 a răspuns:

Te duci la el si il rogi sa te asculte! Spune-i ce vroiai sa-i spui de fapt!