| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat poate iubi 2 fete in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| andreimicutu a răspuns:

Posibil, dar nu stiu daca se numeste iubire...Eu totusi cred ca nu este atat de iesit din comun sa iubesti 2 fete in acelasi timp. Posibil ca in trecut sa fi avut o iubita la care sa fi renuntat partial si apoi ca sa scape de chinul acesta a incercat sa se ataseze de o alta persoana de care este de asemenea posibil sa se fi indragostit. Putin probabil. Succesbig grin

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate iubi și 9!
O iubire adevărată o împarți cu o singură persoană.
Pa, pa.

| Anecherry a răspuns:

Bineinteleshappy

| nicol20 a răspuns:

Un baiat din gura poate iubi 100 de fete in acelasi timp dar nu stiu daca baieti din ziua de azi stiu cu adevarat ce este iubirea

| alonet a răspuns:

De la pasiune la iubire e o cale lunga... asa ca un baiat poate avea pasiune si pentru 5 o data si iubire doar pentru cea ce ii va fi pe viata

| Pupily92 a răspuns:

Da. te iubeste pe tine si pe "dreapta" sau "stanga". nu. iubesti o persoana si poti s-o placi pe alta. dar nu sa le iubesti pe aman2. depinde la ce te referi prin a iubi.ca la baieti si la fete sunt 2 termeni a iubi=sentimente si a iubi=sex. acum nah.depinde de persoane

| vyo a răspuns:

De ce nu?

| teiubesc_5807 a răspuns:

Da dc nu?

| Nita a răspuns:

Nu... place doua fete, dar iubeste doar una.

| latexcap93 a răspuns:

Daca are angrenaj bun, poate

| luna_1817 a răspuns:

Hm.nu cred.de placut da, dar de iubit nu cred.

| Bianca18 a răspuns:

Nu cred. Poate nici nu e iubire. Poate e o simpla atractie.

| bombonik31 a răspuns:

Profu meu de religie cand afla ca avem cate un prieten ne spune: Iubirea = revarsare de bunatate intre minim 3 persoane (cred ca se poate. colegu meu iubeste toata scoala)laughing:* app summer: nu merge sa iti trimit mesaj dar vreau detalii daca iti mai trebuie un sfat:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si este foarte greu nu stii la cine sa renunti, astepti ca una sa faca o greseala ca sa poti decide, trebuie sa fii foarte tare, ajungi sa minti la un momendat, indicat e sa renunti la una din start

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este posibil, pentru ca eu am fost in situatia in care sa iubesc mai multi baieti deodata, nestiind pe care sa il aleg happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate iubi si 2 sau mai multe, se numeste gang-bang!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iubesti pe cineva nu-l poti minti. A umbla cu doua fete in acelasi timp este riscant si prostie, nu funticoneaza. Dar in cazul cand fetele sunt bisexuale si se plac atunci este posibil o iubire in trei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.se poate.eu am stat cu o fata 5 luni si inca o my iubesc mult. dar o iubesc si pe actuala iubita enorm de mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaa

| flory_9723 a răspuns:

Nu... le place pe amandoua si nu se poate hotara cu care sa ramana...