| maria_4650 a întrebat:

Un baiat poate iubi 2 fete in acelasi timp? in ce situatie si proportie? poate exista o egalitate in modul in care iubeste?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Desigur NU!
El sigur iubeste una dintre fete! Poate tine la aman2, dar tot una e mai importanta pentru elwinking!
Si daca il pui sa aleaga va ramane cu ce`a pe care o iubeste cu adevarat!

10 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu se poate. E atracţie fizică în cel puţin una din cazuri.adică umblă hormonii cam puternic. happy

| mocatofa a răspuns:

:0

| Amrita a răspuns:

Eu cred ca se poate. Si o fata poate iubi doi baieti in acelasi timp. Evident, nu la fel de mult si nu in acelasi mod. Niciodata nu vei iubi la fel 2 persoane. Situatii tot sunt... chiar si eu am intalnit una.Eram pe aproape de a fi cu un baiat pe care il placeam mult. si el ma placea. dar totul a cam luat sfarsit dupa ce a venit dintr-o tabara unde intalnise o alta fata.Nu voia sa renunte nici la mine, dar nici la ea.Si intr-un final am renuntat eulaughing...Asta e la varsta adolescentei.mereu vezi ceva nou si e normal sa fii mai instabil. Dar nu cred ca poti iubi 2 persoane la fel.

| axel007 a răspuns:

Nu intodeauna una dintre fete e mai avantajata cu ceva.

| maria_4650 explică:

Multumesc tuturor celor care au raspuns:* o sa tin cont de parerile voastre si sper sa fac alegerea cea buna.

| nightwish a răspuns:

Poate iubi si mai multe de 2 in acelasi timp, insa nu pe toate la fel de mult, cu unele dinre ele poate sta doar asa s aiba cu cine isi pierde timpul iar pe una dintre ele sigur o iubeste mult.Nu e exclus s nu tina la nici una dintre ele si poate ii place doar s aiba fete in jurul lui.

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Nu!straight face poate pe una o iubeste si de cealalta este foarte atras de ea... dar nu le poate iubi pe aman2winking

| Lile@... a răspuns:

Eu cred ca poate iubi 2 fete in acelasi timp

| crisss_5134 a răspuns:

Un baiat nu poate iubi doua fete in acelasi timp din punctul meu de vedere. Daca un baiat spune asa ceva inseamna ca de una isi bate joc, iar pe cealalata o iubeste sau este atras fizic de o fata, iar pe cealalta o iubeste, dar in niciun caz un barbat nu poate iubi 2 femei deoadata.

C.

| AndreeaA_4794 a răspuns:

Bineinteles ca nu! Un baiat nu poate iubi doua fete in acelasi timp. In cazul asta inseamna ca nu tine la niciuna. Gandeste-te... tu ai putea sa fi indragostita de doi baieti in acelasi timp?