| tina_7567 a întrebat:

Un baiat s-a pus cu capul pe piciorul prietenei mele. Din cate mi-a zis mama inseamna ca esti c***a?

Răspuns Câştigător
| LeuTz a răspuns:

Mamica ta e proasta...Pur si simplu se sprijinea si el cu capu ce e asa greu?

21 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

rolling on the floor
inseamna ca sunt curva? ca s-a pus un coleglaughing?
cu capul pe piciorul meustraight facestraight face?
rolling on the floor)
doamnee ce oameni prosti!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Aa si ti se potriveste numele la TPU (blonda)

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi daca pentru atata lucru maicata zice ca prietena ta este curva...inseamna ca maicata chiar nu are habar de ce inseamna sa fii curva! zii sa caute pi google la dex online!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hm.daca se pune un baiat de care ii place sau care o place nu este nimic grav ci este chiar normal.happy INSAAAAA daca toti baietii de,, sprijina de oboseala'' cu capul pe picioarele ei inseamna ca este ce ai zis tu mai sus (c***a) in devenirelaughing)) fundita?

| onasis1961 a răspuns:

Baiatul dorea cu ardoare sa vada daca arata asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| danypoli95 a răspuns:

Poate era obosit si vroia sa se odihneasca.cu.a ii daca face sex cu multi.

| Lonelygirl a răspuns:

Serios raised eyebrows?laughing) Nu, nu esti... mie mi se pare chiar romantic day dreaming

| lunarwolf a răspuns:

Înseamnă că tu rămâi o blonduță proastă.

Auzi, așa ca-ntre copil de 10 ani și o tipa cu inteligență extremă(eu sunt asta, să nu se înțeleagă greșit)...mami tău ce culoare are la păr? (vezi, vorbesc și pe înțelesul tăubatting eyelashes)

| LoL a răspuns:

Wow ce bine ti se potriveste nick-ul...

| Piscotel a răspuns:

Nu

| smile21 a răspuns:

Loool...laughing e cumva si mamicutza ta blonda?

| CristineDelaruss a răspuns:

Nu, nu inseamna asta, lol.
Poate doar a vrut sa se linisteasca putin, sau ii place de tipa respectiva.
happy

| αηηα a răspuns:

...Şi mă-ta e blondă?

| Bailey a răspuns:

Loool rolling on the floor
Nu nu inseamna ca esti c***a. K doar nu ti-a facut nimic baiatul... laughing

| JustBeEvil a răspuns:

Cumva prietena aia esti de fapt tu? stai linistita...maica-ta nu a vrut sa te faca curva. oricum e o intrebare cam stupida.si daca s-a pus cu capu pe tine ce? auzi.ia-o pe maica-ta da mana si da la google dex online sa vada si ea ce inseamna curva.laughing

| DenisSa_6267 a răspuns:

Din cate vad eu maica`ta n-are rabdare sa vorbeasca cu tinehappy. Nu inseamna asta.Ia s`o intrebi cum te-a facut!laughing

| dany_6773 a răspuns:

Depinde cu care cap s-a pus...laughing)

| InocentKida a răspuns:

Nuuuuuuu

| Artemesia a răspuns:

Pe cuvantul meu daca inteleg ce vrei sa spui!

| Artemesia a răspuns:

Nu sunt deloc blonda, sa stii! Si nu ma intereseaza deloc prostiile acestea! Si am mai mult de 10 ani, sa stii! Si nu sunt deloc proasta, doar fiindca nu inteleg prostii din acestea ...si nici nu-mi pasa ce vrei sa zici! no talking