| Loveyourself a întrebat:

"Un baiat smecher,care se crede cel mai tare,e mereu in centrul atentiei,toata lumea il adora(este chipes evident)se indragosteste de tine, ar face orice sa fie cu tine, (si chiar face orice si n-ar renunta pentru nimic in lume) etc etc..."
ce parere aveti, vi s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| DaDyva1992 a răspuns:

Nop, dar partea cu frumusetea si cu centrul atentiei etc etc este adevarata numai ca eu devin cea care se indragosteste de el nu el pe mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai descris destul de bine portretul unui adolescent al mileniului III. Mi s-a intamplat sa ma ''lovesc'' de ''smecheri'', dar i-am ignorat. Cei mai multi sunt asa, la baieti ma refer, din cauza ca vor sa atraga o femela, cu care sa se ''imperecheze''. Sau pur si simplu, vor sa fie in atentia tuturor, sa iasa cu ceva in evidenta. Asta e mentalitatea pustilor in ziua de astazi.

| blueheart a răspuns:

Da.Doar ca fiind mereu in centrul atentiei a uitat ce era mai important:persoana de langa el care-l aprecia si-l iubea pentru ceea ce era el cu adevarat, ceea ce ceilalti nu au observat; au vazut un exterior frumos si cam atat.Acum a realizat ca nu fiind in centrul atentiei e important sau sa te placa cei din jur pentru ca esti mai " smecher " decat ei.Cu timpul, cei din jur se plictisesc si uita pentru ce erai in centrul atentiei.Cu o astfel de persoana e cam greu sa ai o relatie normala si serioasa.Intotdeauna i se va parea ca tu ii oferi mai putina importanta decat ceilalti oricat de indragostit ar fi.
De aceea nu as mai avea o relatie cu un baiat "smecher". Prefer tipul timid, linistit, care sa se daruiasca relatiei fara sa puna accentul pe parerea celor din jur.

| citygirl001 a răspuns:

Da daca zice asa ceva te vrea doar in pat si atat

| DNSK a răspuns:

Cine stie..merita incercat, dar ai grija, mereu precauta si mereu cu un pas in fata! daca respecti "legile" astea, o s-o duci bine

| ღDiissyღ a răspuns:

Mi s-a intamplat si dupa ce am inceput sa il cunosc si sa vad ca el chiar ma iubeste, nu s-a mai purtat asa cu mine, adica sa se creada Batman

| SeeDifference a răspuns:

In cazu tau eu sunt ala smecher.Deci cred ca baiatu merita.

| baby123 a răspuns:

Da. Sunt intr-o rel cu un "smecher" de 10 luni. eu sunt foarte diferita de el adica cuminte. s-au intamplat multe. Am mai fost impreuna de cateva ori inainte de astea 10 luni. Atunci vroia doar sa-i cedez.Tot el a venit la mine spunand ca ma va astepta pana voi fi pregatita si uite ca am ajuns la 10 luni. Bineinteles ca eu nici nu visam ca o sa ajung asa departe cu el. Am reusit sa-l schimb, sa-l fac sa ma iubeasca. Chiar daca eu ii fac multe crize de gelozie, unele chiar nu au nici un rostbig grin dar asa suntem noi fetele facem din tantar armasar si eu incep o cearta, el nu imi zice ne despartim. O singura data a zis sa luam o pauza, peste 4 ore ne-am impacat pentru ca a zis ca ii pare rau. Chiar a plans atunci in fata mea. Daca esti o fata cuminte si desteapta vei putea sa il ti langa tine si sa fie doar al atau. Succes :8 Sper ca ti-am fost de folos.