| offff a întrebat:

Un barbat apreciaza atunci cand se casatoreste daca sotia este virgina, sau este indiferent?(intrebare pentru baieti)

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pe mine chiar nu ma intereseaza asta. Dar mai bine sa nu mai fie ca sa nu ma mai chinui eu.

| SilentJoker a răspuns:

Numai tiganii cred ca se mai casatoresc cu virgine, ca aia pe la 11-13 ani se casatoresc. Acuma daca mai vad vreo fata de vreo 20 de ani asa, virgina, cred ca imi fac cruce de o sute de ori.

| PsychoNevul a răspuns:

Ce preferi? O gaura de pervaz sau o ga ura normala? thinking
@GangstaRap92 : numai un virgin ar spune asta, epic fail.

| Georgelll a răspuns:

Ar fi maximul pe care l-as putea cere de la femeia cu care m-as casatori.Cu siguranta, la orice sansa de a o insela, m-as gandi la ceea ce mi-a oferit ea mie, si binenteles constiinta nu m-ar lasa sa o fac.Totusi, eu sunt o persoana mai sentimentalista.