| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat poate sa isi dea seama ca partenera lui nu a avut un contact sexual de mai mult timp? adica, daca o femeie a avut o abstinenta de 8-12 luni, in urmatoarea partida de amor, se observa? e posibil ca femeia sa fie mai stangace?
Multumesc

5 răspunsuri:
| gabi1203 a răspuns:

Depinde de partener...chiar daca ai avut un moment de repaus, starea in care te aduce partenerul, poate declansa momente care poate si tu le credeai imposibile.Deci,depinde mult de partener.

| ioanadanny a răspuns:

Da.intra greu( intelegi ce vreau sa zic big grin )

| Seby90 a răspuns:

L-ai inselat waiting...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, e posibil ca ea să fie mai stângace - dar, nu este neapărat un semn că ea nu a avut contact sexual 8-12 luni!

Apoi, semnele ar putea fi mai multe - dar NU sunt semne CLARE care să indice acest lucru ( fără vreun dubiu )!

Bărbatul poate doar să "presupună"... - şi asta deoarece fiecare femeie reacţionează altfel în timpul actului sexual!

Totuţi, dacă e vorba despre soţul tău ( care a fost plecat mai multă vreme, sau despre partenerul tău ) - deci, un bărbat care te CUNOAŞTE "bine" şi ştie cum te "comporţi" ( în general ) în timpul actului sexual - atunci POATE să-şi dea seama!

Dacă, în schimb, este un partener NOU, atunci poţi fi liniştită că NU o să-şi dea seama!

| catosp a răspuns:

Daca gaseste panze da paianjeni acolo..atunci stie ca ai facut sex...pentru ca paianjenii nu stau in vagin.