| fgmijpb a întrebat:

Un coleg de-al meu se da intotdeauna inaintea mea la fetele care imi plac si mie. El nu arata neaparat mai bine decat mine, dar are mai mult succes la fete. Ce as putea face ca sa am si eu mai mult succes?

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

Nu e vorba de succes, ci de cât de sociabil eşti. Doar pentru că vorbeşte cu ele, nu înseamnă că şi ele îl plac. Cum s-a mai spus, e vorba de tupeu.

Dacă nu eşti genul (şi din moment ce ai pus întrebarea asta, chiar nu cred că eşti) să intri în vorbă aiurea cu oamenii, în special cu fetele, nu o face. Va fi evident că te forţezi. Şi în plus, dându-te la toate e mai probabil să dai de paraşute. Nu te mai gândi aşa mult la asta, dacă îţi place o fată, cucereşte-o fiind tu. Nu lua vorbitul cu respectiva ca o provocare, ci gândeşte-te la ea ca şi la oricare altă persoană. Suntem cu toţii oameni, cu defecte şi calităţi. happy

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu contează cine acționează primul, ci cine reușește.

| fuzzer a răspuns:

Asta nu se numeste "succes", e vorba doar de putin tupeu.Atat iti trebuie putin tupeu, sa nu-ti fie rusine ca si fetele alea nu-s gen Angelina Jolie, sa te faci ca si racu cand le vezi, calm, glumesti cand e nevoie si le acorzi atentie.Dar nu insista cand nu e cazu.

| fgmijpb explică (pentru fuzzer):

Cand am tupeu nu iese bine rolling on the floor)))

| fuzzer a răspuns (pentru fgmijpb):

Dar cu simt stii tu,"smecher pe industrie fina".laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Pai incearca sa le faci sa rada happy Arata-le personalitatea ta adevarata happy Nu insista pe "Tip dur" Pentru ca... tongue Nu o sa mearga asa happy Fii tu insati, nu trebuie sa te dai mare in fata lor tongue Daca esti destul de mare, cumpara-le ceva, si fa-le complimente happy Arata-le un talent de-al tau tongue Arata-le ca esti mai perfect decat prietenul tau tongue Sper ca te va ajuta tongue Mult succes tongue

Răspuns utilizator avertizat
| AlexSmile a răspuns:

Rasutacioaso... Man, fii tu insati!