| daiannadia a întrebat:

Un coleg e dragut cu mine ba chiar face glume vb mult poate ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| maryus92 a răspuns:

Poate nu a ajuns la stadiul asta, dar daca continuati sa vb si sa va intelegeti bine cu siguranta se va indragosti de tinewinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te simpatizează, nu obligatoriu iubire.
Pa, pa.

| lolly a răspuns:

Hohohoh! Nici nu stii ce este iubirea si ce valoare are si crezi ca un coleg te poate iubii! Vrei sa spui daca te place, sa daca este indragostit de tine?! Este o posibilitate sa te placa daca iti acorda tie mai multa atentie decat celorlate fete!

| qpattyx3 a răspuns:

Posibil, dar nu iti poti da seama daca te place doar din atat happy.

| dutsa24 a răspuns:

Tu crezi ca daca vorbeste si face gume...e semnul unei iubiri impartashite?

| Ys a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa mai astepti sa vezi cum se mai comporta.Si nu grabi lucrurile ca o sa pari ca esti in limba dupa el deci comportate cat mai normal.happy

| Nicoleta1621 a răspuns:

Daca face glume cu tine si vorbeste nu neaparat trebuie sa te iubeasca. poate te simpatizeaza doar,, si ii place compania ta. vorbeste cu el si poate afli daca chiar te place asta poti sa-ti dai seama si prin gesturile pe care le face cu tine.bafta.

| ExpertInLove a răspuns:

Nu chiar "iubeste" dar cu siguranta simte ceva pentru tine daca se poarta altfel decat cu alte fete.