| Comatose a întrebat:

Un prieten ff bun nu mi-a luat nimic de 1 martie macar 1 martisor la 0, 5 bani dar... vreau si eu niste status de nesimtire asa ca el vrea sa fiu cu el si... plzz dau funda aaa si mai vreau si niste status in engleza dar nu din astea de pe google. INVENTISHHHHHHHH si dupa alte programe plzzzzzzzz FUNDOAIEEEEEEEEEE

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Dece avem mereu instinctu de a ne razbuna? chiar trebuie sa ii arati neatentie/nesimtirea prin metoda din astea? asa pe faza?

Nu vad ceva clar in asta. Daca esti mai serioasa treci peste momentul asta si ii vei spune fata in fata la un moment'dat. Nu asa. Ce vrei sa arati? ca esti mai presus? cu ce?

As pune intrebarea "asta e status de om inteligent?" daca as vedea un status de "nesimtire" la tine.
Da banuiesc ca ai 14/15 ani si... vrei sa faci cum te simti tu mai free.

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Lasa-l in lumea lui. Depinzi de banii lui? Daca e bogat nu inseamna ca are si minte sau potential. E ca o planta si se regaseste mereu in scuze. Nu poate fi serios la modul 100%. Imaturitate

| ELLSSA a răspuns:

Am intalnit si e astfel de persoane, dar nu-i bai...
Asta este!
Iti doresc o primavara plina de zambete!

| unnimeni a răspuns:

0,5 bani nu exista, poate 0, 5 lei, adica 50 de bani, dar greu de crezut ca este cu 50 de bani martisor, dar na, in fine...

| Comatose explică:

Mai deci el a foarte nesimtit dupa ce ca sa laudat 2 zile incontinu ca mia luta nu stiu ce.la scoala le-a dat tuturor fetelor cate un buchet mare de flori si martisor si cand a ajuns la mine cica la ea eehh pentru tine nu am imi avut bani (ee super bogat) asta e nesimtire curata si cum el isi exprima sentimentele prin status am vrut si eu sa fac la fel ...acum intelegeti?

| Nov a răspuns:

Da sugel si inventeazatile fa ce trebuie sa ne chinuim noi pentru tine? ca nu tia luat ala nimic de ce nu i-ai luat tu lui?

| Vulvatron a răspuns:

Lasa ca primesti pe 8 laughing

| SarahRihanna a răspuns:

Nu ti se pare mult prea copilareasca decizia ta de a`ti pune "status de nesimtire"? Din comportamentul sau se intelege:fie ca nu`ti este asa de bun prieten cum consideri, fie nu a avut posibilitate sati achizitioneze un martisor, fie este tipul de baiat care nu considera ziua de 1 martie asa de speciala.Nu te mai plange ca de ce nu ti a luat martisor la 0.5 bani, ca faceai fite daca`ti dadea unul asa.ca de ce nu ti-a luat nu stiu ce brosa placata cu argint sau mai stiu eu ce...intrebarea mea pentru tine este:ce varsta ai?