| Calinush a întrebat:

Un salut de inceput big grin si intram intr-o noua problema sad una chiar urata de data asta.
Prietena ma inseala, mi-au zis-o altii, am vazut-o cu ochii mei cum ne tineam de mana si se uita la altu in felu ala la care se uita la mine doar cateodata.

In fine, vine V-DAY si am zis ca sa mai stau cu ea batar pana atunci, mie tot una imi e laughing imi gasesc alta rapid, pentru ca nu o iubesc pe asta, o plac, nu-i nici ultima nici prima.

Zice-ti voi mai are vreun haz realatia nostra?

Eu am 16 ea are 15, am facut sex, nici nu stiu cei mai traba de la mine.

Ea mi-a spus ca nu poate iubi, dar nici ca nu inseala >: eu vad contrariul sad

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Inselatul e unul ditre aspectele peste care se trece nici macar de asa, de ochii lumii. Daca vrei sa fii luat de fraier, n-ai decat. Oricum, sfatul meu e simplu:urmatoarea, tu insuti ai spus ca nu-i nici prima, nici ultima.

3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Zici ca ca n-o iubesti dar totusi iti pasa ca te inseala.
Acuma spune-ne tu ca baiat de ce asta? Din orgoliu sau pentru ca poate tin la fata si nu-si dau seama?

| alinac a răspuns:

Pai daca tu nu o iubesti desi la 16 ani baietii se ocupa cu alceva. ea nu te iubeste ce rost mai are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatii nu se bazeaza mereu pe sex. exprimativa sentimentele si totul va fi bine