| ciocio1993 a întrebat:

Un sfat plz! Deci sa zic am id-ul unei fete de este cu mine in scoala ne stim de pe facebook,,! Fata imi da web mereu vorbesc cu ea mereu imi povesteste intamplari ale ei imi spune despre iubitii ei etc,, oare mo place? eu nu sunt genul care sa pun intrebari din astea laughing! dar mii s-a parut ciudata faza asta! mersi all!

1 răspuns:
| Bitter a răspuns:

E posibil.Mai ales daca iti povesteste atatea, inseamna ca are ceva incredere in tine.