| Frelix a întrebat:

Unde ati facut drqgoste? sau unde ati vrea ( cea mai frumoasa descriere primeste FUNDA+VOT)

Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

In camera lui, sa-l lipesc de un perete si sai scot hainele incet in timp cel sarut dupa sa ma ia in brate si sa ma lipeasca d perete cu spatele mi-as incolaci picioarele in jurul lui laughing suna bine desi ar merge si p o plaja goala si p masa dn bucatarie si p podeaua dn balcon sau intr-o camera goala fara mobila doar cu cateva lumanari parfumate aprinse in jurul nostru ar fi perfect :X aaa cred ca ar merge si in curte la buniki mei d la tara langa un foc d tabara sub lumina stelelor :X

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Nu vrei sa-ti zic unde ma si c/ac?

| Eşarfăăă a răspuns:

Cu Hannah Montana în limuzina lui Shakira în orașul Moscova din țara China din continentul Europa și după două partide cu calul și M.J. în copacii ciopârțiți din pădurea amazoniană din București țară Spania continent America și ca spectatori Domnul Castor și Domnul Castor Junior.

NOT!

| RyGoLeTa a răspuns:

Eu as vrea sa fac pe o plaja pustie, in Los Angeles.{Stiu ca in Los Angeles nu este pustie dar mi-am imaginat si acolo as vrea} cu Joe Jonas} rolling on the floor serios

| ilovesluts a răspuns:

Eu as vrea sa raman singura pe o insula cu prietenul meu si acolo sa facemlaughing