| anuca22 a întrebat:

Unde ati facut voi prima data sex si cand la ce varsta detalii ca vreau multe!

6 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Mdea...dar ce e atata de interesant la toti le vine randu' o data si o data opsedato.sorry

| UnZambetTeRog a răspuns:

Intrebare. Cati ani ai? Raspunde in particulat.

| smile21 a răspuns:

Esti disperata fatawinking scuze daca te-am jignit

| SexyLady_7772 a răspuns:

Ei bine nu conteza cand fac altii sex, pe tine trebuie sa te intereseze despre viata ta personala si ce faci cu ea!

| soryn_1368 a răspuns:

Sal! am 13 ani si inca sunt virgin si nu prea imi vine sa fac chiar ACUM sex dar u cati ani ai? si dc vrei te pot initiawinking

| Dydyy_9269 a răspuns:

Buna! nu inteleg de ce te intereseaza unde cum si la ce varsta au facut alti sex, sex faci cand consideri ca este momentul( nu cointeaza varsta, parerea mea) iar locul? pai sa fim sinceri faci unde se nimerestelaughing.si bine inteles cu cinebatting eyelashes:*