| maytha a întrebat:

Unde e mai rentabil sa iei un telefon: din Romania sau din Spania?

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Pai, si eu imi cumparam telefoane din Spania si sunt mult mai bune... adica mie asa mi se pareau doar ca trebuie sa le decodezi happy acum depinde de tine, daca iti iei din Romania atunci iar e misto ca ai tasta in lb romana si setari pentru internet etc direct facute, la cel din Spania cel putin eu niciodata nu puteam intra pe net. acum depinde de tine ce hotarasti:*

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Am preferat mereu sa-mi iau telefoanele din Grecia, aici locuiesc.
Nici macar nu a trebuit sa le decodez in Romania, functioneaza fara probleme.

| FlorinDiablo a răspuns:

Spania sunt mult mai ieftine