| BlitzLikeXd a întrebat:

Unde este locul perfect de sarutat dupa parearea voastra?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Acasa, undeva in intimitate, un sarut adevarat romantic nu-l poti face in parc.

8 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Oriunde, oricum!

| Dariusuu a răspuns:

La mare, când vezi răsăritul.

| grab a răspuns:

Oriunde ai ocazia.
nu chiar in fata unor pensionari care te atentioneaza ca "pe vremea lor"... in rest, unde o prinzi fa-i amintiri cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza unde esti daca esti cu persoana potrivita.

| mihaelaalol a răspuns:

Dupa parerea mea: pe un camp/pe plaja, atunci cand apune soarelebig grin

| Capriciu a răspuns:

Pe malul marii ori la rasarit, ori la apus este destul de romantic si frumos.

| malina1111 a răspuns:

Eu zic la mare! cand e apusul! mi-se pare destul de romantic

| CrissuLinii a răspuns:

In padure, la mare, la apusul soarelui:* Sa fie intimidatehappy