| andra_3837 a întrebat:

Unde este MINIPRIX in Comanesti? scuze categoriahappy

3 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| fCD a răspuns:

rolling on the floor)))
te-as fi intrebat si unde e Iulius Mall in Valenii de Deal rolling on the floor

| KapshunikDulshe a răspuns:

Scrie pe Google Miniprix in Comanesti si normal trebuie sa iti dea o harta sau iti zice numele strazii pe care se afla!