| LuckyStar15 a întrebat:

Unde pot gasi o fata normala care sa stie ce vrea cu adevarat de la viata?

17 răspunsuri:
| lilith666 a răspuns:

Nu vei gasi asa ceva.

| Tützłк a răspuns:

...aproape peste tot!laughing m3:X

| neutrino a răspuns:

Sa fie si fata si normala?

| CristinaEly a răspuns:

Ma dau batuta unde?laughing

| FreeWill a răspuns:

La magazin.

| LikeACandyxD a răspuns:

In luna

| Neinteresantul a răspuns:

Cu siguranta nu pe TPU.

| Demonull a răspuns:

Cand dai peste o astfel de fata, sa imi spui unde ai gasit-o poate gasesc si eu big grin

| ℓσνє a răspuns:

Exista?!

| DragosConstantin a răspuns:

In basme.

| NoShit a răspuns:

Nu vei gasi. Poate doar daca esti destul de barbat sa o influentezi tu, asa da.
Bafta!

| marya1994 a răspuns:

Pai acum sincer nici tu nu stii ce vrei de la viata fara suparare. cele mai normale fete sunt acelea un pic mai rebele din fire care spun lucrurilor pe nume si care nu sunt prietenoase cu tota lumea daca ajungi sa cuceresti o astfel de fata ar fi cel mai bine

| Analytical a răspuns:

Ce-s cu atatia frustrati pe aici?! Wake up guys! Nu sunteti voi astia perfectii si chipesii ca sa, ma pot lasa eu descoperita de catre "unul", nu-i asa? Si atunci, de ce nu esti normal tu cel cu intrebarea? Mvaiii, mai bine incercati in tomberoane, gunoaiele acolo se imperecheaza. Sorry, greu ma abtin azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva chestii la care trebuie sa meditezi:
1. Tu stii ce vrei de la viata?
2. Tu stii ce vrei de la o fata?
O poti gasi in multe locuri, depinde pe unde se plimba laughing La mare, prin oras, la film, la mall, oriunde.

| math a răspuns:

I`m here laughing)! glumesc big grin. pai cred ca toate fetele mature stiu ce vor de la viata! Daca nu sunt capabile sa.si duca planurile la bun sfarsit asta nu inseamna ca nu sunt normale happy.

| sillvana a răspuns:

Uite-malaughing

| Alinuta2000 a răspuns:

Tocmai m-ai descoperit insa ai mult de lucrat cu mine laughing